Biežāk uzdotie jautājumi

Jautājumi Atbildes
Kā rezervēt laivas? Ejiet uz sadaļu "Laivu nomas izmaksas", aizpildiet pieprasījuma formu un sekojiet kontekstam un savai intuīcijai. Neskaidrību gadījumā izlasiet "1-2-3" pamācību sadaļā "Rezervāciju kārtība".
Cik lielu kanoe laivu izvēlēties? Kanoe laivas pēc savas būtības ir 2-vietīgas. Visas pārējās ir šo laivu atvasinājumi, kas kalpo noteiktam mērķim, parasti ar papildu bērnu vietām. Ir maldīgi domāt, ka 3-vietīgas un 4-vietīgas laivas ir lielākas un tajās būs vairāk vietas braucējiem un mantām. Atsevišķos gadījumos laivas tiešām ir lielākas (4-vietīgas, piemēram), tomēr arī tās nav lielākas, ja pārrēķinam tilpumu/celtspēju uz vienu pasažieri. Bet Latvijas nomās sastopamās laivas ar 3 soliem parasti ir mazākas par normālu 2-vietīgu kanoe - tik vien kā tas trešais sols un "izdevīgais piedāvājums"...
Ja nu tiešām vēlaties ietaupīt, izvēloties t.s. 3-vietīgo laivu trim pieaugušiem cilvēkiem, ņemiet vērā, ka tas notiek uz Jūsu pašu atpūtas kvalitātes, ērtības un laivas stabilitātes rēķina. Vidējam airētājam jāsamierinās ar pasažiera lomu, jo iespējas ietekmēt laivas gaitu ir tieši proporcionālas pārējo airētāju aizkaitinājumam, par to ka trešais maisās ar savu airi pa vidu, pārāk daudz kustas, nesēž tieši laivas vidū, ir pārāk garš, lai redzētu pāri utt. Protams, ja laiva apgāžas, vainīgs ir trešais pasažieris!
Izvēlēties kanoe vai smailīti? Šis ir gaumes jautājums. Iesācējiem laivošanā patīk smailītes airis, jo ar to ir saprotamāk kā laivu vadīt. Tāpat ikdienā ofisa krēslā sēdošiem gruti iztikt bez atzveltnītes... kura, principā, traucē airēt, bet kurš tad brauc uz upi airēt? Tā, ka "katram savs". Tomēr katrai izvēlei ir arī savi praktiskie apsvērumi.
  • Kanoe vienmēr ir vairāk vietas - gan pašiem, gan mantām. Parasti tikai kanoe ir vieta bērniem;
  • Smailītē jūs sēžat faktiski uz grīdas, pozā ar "ceļiem pie ausīm" un plecu augstumā visu laiku turat 1.3kg smagu airi. Kanoe sēdpozīcija ir neapšaubāmi ērtāka vecākiem cilvēkiem un arī airis ir vieglāks;
  • Kanoe ir mazāka iegrime, kas svarīgi seklās upēs;
  • No kanoe aira laivā netek ūdens (ja airē kā kanoe) un ar to grūti iesist priekšējam airētājam pa kaklu (nomas smailītēs sēdpozīcijas ir pārāk tuvu un neadekvātai aira vicināšanai stresa situācijās mēdz būt konsekvences);
  • Ar kanoe vieglāk pievārēt šķēršļus upē (krituši koki, seklumi), jo no tās var ātrāk izkāpt un var darīt to visā laivas garumā;
  • Vērtība. Nomā pieejamās kanoe vidēji ir labākas kā kanoe starp kanoe laivām (vismaz pie mums), kamēr nomas smailītes ne tuvu nav starp labākajām savā smailīšu klasē.
Gribu smailīti, bet piedāvājumos ir tikai kanoe. Ko darit? Automāts, kas komplektē piedāvājumus, smailītes ņem tikai tad, kad citas laivas beigušās..., tomēr, ja nomas punktā smailītes vispār ir, tad tās ir redzamas arī piedāvājuma formā. Attiecīgi, izmetiet no pasūtījuma laivas, kuras negribat un pievienojat laivas, kuras vēlaties. Skaitiet līdzi, lai visiem viss pietiktu, jo Jūsu veiktās korekcijas netiek pārbaudītas uz atbilstību braucēju skaita uzstādījumiem pieprasījumā
Vai Campo piemeklē un rezervē viesu namus un kempingus? Mūsu specializācija ir laivas un laivu maršruti. Naktsmītnes "zem jumta", īpaši, ja tas ir pasākuma centrālais un obligātais elements, jums jāmeklē pašiem, izmantojot attiecīgu pakalpojumu sniedzējus. Ja tur blakus būs upe, ar laivām palīdzēsim!
Kā var uzzināt piedāvāto maršrutu garumus? Maršrutu garumi, laiks kas nepieciešams to veikšanai un cita noderīga informācija par maršrutiem kļūst redzama pārslēdzot apraksta lauka šķirkli no "Anotācija" uz "Tehniskie dati".
Mums vajadzīga viena laiva uz pāris stundām un noorganizējiet mums namiņu 2 personām, pirti un/vai kublu, grillu, ogles un labu laiku. Cik tas maksā?! Cilvēkiem, kurus interesē šāds komplekts, parasti vēl vajag arī šasliku, kalpu, kas to izcep un pie viena arī salej alu... Tas nav neiespējami, bet ir nianse - pie šāda servisa pieradušiem nekad neinteresē cik tas maksā! Ja Jūs tas interesē, Jūs to nevarat atļauties! Tiem, kam cena nav svarīga - uzziņai: labu rezultātu sasniegšanai, specializācijai ir nozīme. Campo būvē laivas, pārdod laivas, nomā laivas un māca kā braukt ar laivām!
Vai Campo iznomā piepūšamos plostus? Nē. Uzskatam, ka Latvijas apstākļos šiem peldlīdzekļiem ir maz sakara ar aktīvo atpūtu.
Vai braukšanai ar kanoe nepieciešams īpašs treniņš vai sagatavotība? Vasaras sezonā, Latvijā - nē. Airēšanas iemaņas tiek apgūtas pirmajās ceļojuma stundās.
Vai piedāvājuma cenā ir iekļauts laivotāju transports? Nē, mēs nesniedzam pasažieru transporta pakalpojumus, bet iespēju robežās vedam auto šoferīšus, ja:
  • auto uz laivu brauciena laiku tiek atstāti kādā no mūsu atbalsta punktiem un
  • šī iespēja nepalielina nepieciešamo braucienu skaitu, t.i., ja šoferi tiek vesti vienā braucienā, vedot laivas šiem pašiem laivotājiem.
Šoferu vešana nav apmaksāta servisa komponente, bet iespēja, par kuras izmantošanu Jums pašiem jāsazinās ar laivu vedēju pirms brauciena pa rezervācijā atrodamo kontakttelefonu, saskaņojot laikus un rīcību. Ja par tikšanu atpakaļ pie auto sāksiet domāt pie upes vai tikai pēc laivu brauciena, tad šī vizināšanās jums maksās nobrauktie km*tarifs.
Vai iespējams iznomāt Campo laivu vedamās piekabes? Nē.
Kāpēc tik būtiski atšķiras cenas par identiska apjoma pasūtījumu dažādos maršrutos vai upēs? Ievērojamu kopējas cenas daļu sastāda transporta izmaksas laivu piegādei un savākšanai no maršruta, kas tiek aprēķināta par pamatu ņemot attālumu no maršrutam tuvākā nomas punkta. Tā kā mūsu nomas punkti nav visur, atsvišķas upes vai maršruti tajās mēdz būt visnotaļ attāli - tas arī nosaka cenu. Neapšaubāmi, šādos gadījumos Jums iespējams atrast izdevīgāku cenas piedāvājumu citur. Fakts, ka šādi maršruti vispār tiek piedāvāti saistīts ar to, ka ne visi lētākie piedāvājumi spēj piedāvāt Campo klientiem pierasto kvalitāti (laivu ziņā), kā arī sezonā "lēto vietu" resursi mēdz izbeigties. Katrā ziņā - nav spiesta lieta. Vienmēr izvēlaties Jums piemērotāko!
Vai nomas pasūtījumiem tiek piemērotas "vairuma" atlaides? Jā protams, uz Ziemassvētkiem! Pārējā laikā iespējamās atlaides jau ir iekļautas automātiski ģenerētajā piedāvājumā.