Rezervāciju kārtība

Rezervēšana
 1. Aizpildiet formu ar brauciena datumiem un informāciju par braucēju skaitu;
 2. Formā “manas izvēles” ieķeksējiet savas prioritātes – vai vēlaties ekonomiski komplektētu variantu, vai komforta variantu (atšķiras komplektēšanas principi, varat arī eksperimentēt);
 3. Ja līdz brauciena datumam ir vairāk par 45 dienām, ir iespējams izvēlēties īpašo noteikumu atlaidi – gala summa būs par 10% mazāka, bet bez pasūtījuma daļējas atcelšanas iespējām. Pasūtījumu pilnīga atsaukšana notiek saskaņā ar standarta noteikumiem (skat. nomas līgumu). Īpašie rezervēšanas paredz pilnu priekšapmaksu (atšķirībā no standarta 15%/85%), kas veicama nedēļas laikā no pasūtījuma izdarīšanas brīža;
 4. Spiežiet “Aprēķināt” un saņemiet gatavu piedāvājumu, kas sagatavots ņemot vērā Jūsu uzstādījumus, brauciena datumu piekritību darba vai svētku dienām, sezonai, nesezonai, nomas punkta noslodzei un tml.:
  1. Katrā reģionā un katrā upē uzrādās mazākā iespējamā cena, par kādu realizējams pasūtījums šajās vietās;
  2. Katrā maršrutā, ja tāds tiek piedāvāts, uzrādās tā realizācijas cena;
  3. Ja kādā no vietām laivu trūkst, pie attiecīgā reģiona, upes vai maršruta cenas parādās piezīme ar zvaigznīti. Pasūtījuma grozs paliek pielasīts ar to kas bijis, bet zvaigznīte nozīmē, ka laivas varētu nepietikt visiem braucējiem. Pārskatiet piedāvājumu uzmanīgi!
 5. Ejiet uz vēlamā maršruta lapu (dziļākais līmenis), izmantojot pogas navigācijas kvadrātos un skatiet izvērstu piedāvājumu pa laivu tipiem, skaitu, piederumu daudzumiem un transporta cenām.
 6. Ja nepieciešams, labojiet daudzumus, pievienojiet nepieciešamās piederumu opcijas! Piedāvājuma autors ir automāts, kas nevar uzminēt bērnu skaita sadalījumu pa ģimenēm, airētāju pašsvaru un tml. nianses. Pasūtījuma formā var veikt izmaiņas gan laivu veidā, gan skaitā, gan piederumu daudzumā. Daudzumi ir automātiski ierobežoti ar resursu atlikumiem konkrēto maršrutu apkalpojošajā nomas punktā. Ja kaut kas nav palielināms, tātad beidzies - izvēlieties alternatīvus variantus. Summas pārrēķinās automātiski.
 7. Ja ar rezultātu esat apmierināts, iepazīstieties ar “Nomas noteikumiem”, atķeksējiet savu piekrišanu formā un spiežiet pogu “Pasūtīt”;
 8. Pasūtījuma lapā skatiet piedāvājuma un savu iepriekšējo labojumu kopsavilkumu un aizpildiet formu ar savu kontaktinformāciju. Ja nepieciešams, norādiet firmu – maksātāju.
 9. Spiežiet “Iesniegt” un pasūtījums tiks apstrādāts. Ekrānā, kurš atvērsies, būs pasūtījuma apstiprinājums (vai atteikuma iemesls) un sekojoši dokumenti pdf formātā Jūsu informācijai un tālākām darbībām:
  1. Rezervācija: dokuments, kurā norādīts viss pasūtītais - maršruts, datumi, vietas, koordinātes, kontaktpersonu vārdi telefoni un tml.
  2. Rēķini apmaksai.
 10. Šie dokumenti NETIEK sūtīti Jums pa e-pastu. Izdrukājiet no pārlūka vai saglabājiet tos savā datorā no šīs pasūtījuma apstiprinājuma lapas. Ja tas nav izdarīts uzreiz, satraukumam nav pamata, to var paveikt arī vēlāk no lapas sadaļas “Mans pasūtījums”. Informācija ar piekļuves atslēgām tiek automātiski nosūtīta uz Jūsu pasūtījumā norādīto e-pastu. Ja nevarat atrast un meklējumi nesekmējas, sazinieties ar Campo.
Apmaksa
 1. Veiktais pasūtījums stājas spēkā nekavējoties, nekādi apstiprinājumi pirms maksāšanas nav nepieciešami. Ja esat saņēmis apstiprinājumu un rēķinus – varat turpināt ar pirmo iemaksu!
 2. Maksāšanas grafiks norādīts rezervācijas failā, tāpat arī katrā no rēķiniem (tādu ir 2 – pirmā iemaksa un gala maksājums).
 3. Pasūtījums ir spēkā, ja rēķinu apmaksa veikta saskaņā ar grafiku. Ar pirmo iemaksu nenodrošināts pasūtījums ir spēkā tikai līdz pirmās iemaksas datumam +1 diena. Pēc tam pasūtījums dzēsts netiek, bet tam tiek mainīts statuss no “Jauns, aizsargāts” uz “Aizturēts, neaizsargāts”. Tas nozīmē, ka visas šajā pasūtījumā esošās laivas brīvi pieejamas citiem pasūtītājiem. Kamēr vien šis “cits” pasūtījumu nav veicis, aizturētais pasūtījums ir atjaunojams. Ja “cits” Jūsu laivas ir iekļāvis savā pasūtījumā, Jūsu pasūtījuma statuss tiek mainīts uz “Atcelts, atcelts pavisam”, kas nozīmē, ka pasūtījums tā esošajā konfigurācijā vairs nav izpildāms. Nepieciešamības gadījumā jātaisa jauns pasūtījums;
 4. Nomnieks var sekot līdzi pasūtījuma statusiem un informācijai par savu pasūtījumu (tostarp sarunātie starta laiki un citas norunas) lapas sadaļā “Mans pasūtījums”. Ja Jums ir problēma ar maksājumu termiņu ievērošanu, sazinieties ar Campo. Iespēju robežās termiņi tiks pārskatīti.
Izmaiņas un atcelšana
 1. Šobrīd izmaiņu ieviešanai taisāms jauns pasūtījums:
  1. Laivu skaita palielināšanas gadījumā, jauns pasūtījums taisāms tikai papildu laivām. Transporta izmaksas tiks atrēķinātas, ciktāl papildu laivas satilpst pirmajā pasūtījumā ietvertajos braucienos;
  2. Laivu skaita samazināšanas gadījumā, vecais pasūtījums atceļams, jaunais izveidojams no jauna. Apmaksātās summas tiks pārliktas uz jauno pasūtījumu.
 2. Pasūtījumu pilnīga atcelšana ir galīga un tiek pieņemta tikai rakstiski e-pastā, no pasūtītāja reģistrētās e-pasta adreses.
 3. Pasūtījumu atcelšanas nosacījumi un konsekvences atrunātas “Nomas noteikumos”.